Email

prihlasky@aeroskola.cz

Pořadatel

​​Společnost pro obnovu a rozvoj kina Aero

Aero je klíčovým art-kinem v ČR. Měsíčně navštíví kino v průměru 4 000 diváků. Kino pravidelně hostí významné filmové akce a je organizátorem jedinečných projektů. Aero je díky úzkému propojení s kinem Světozor a kinem Bio Oko garantem seriózní filmové zábavy. Kino stálo také u zrodu filmové distribuční společnosti AEROFILMS. Jeho činnost na poli kvalitní filmové zábavy tak ještě více nabylo na důležitosti. Aero je členem prestižní sítě evropských kin Europa Cinemas.... ​www.kinoaero.​

Pomozte Aertěku


Do Aertěku dáváme už 8 let rádi své nadšení a volný čas. Odměny odborných lektorů i techniků jsou symbolické. Hosté „od filmu“ za dětmi jezdí zdarma jen za to, že si to s námi na chvíli pořádně užijí a zapojí se s dětmi do natáčení (v minulosti například Martha Issová, Jiří Lábus, Helena Třeštíková, Kryštof Hádek, Simona Babčáková …a mnoho dalších).
Přesto nejde Aertěk pořádat bez peněz. Náš rozpočet je každoročně dotován mateřským kinem Aero a dary přispívají také rodiče některých dětí „aertěkářů“ (DĚKUJEME!).
Cenu pobytu, ale zvedat nechceme! Proto jsme se rozhodli umožnit všem fanouškům, kamarádům, rodičům bývalých, současných i budoucích účastníků i přátelům Aeroškoly, aby přispěli a pomohli nám vylepšit naše technického vybavení, do kterého jinak investovat nemůžeme a které našim dětem umožní natáčet a učit se lépe.
... a navíc
Nakoupenou techniku nevyužijeme jen jednou za rok na Aertěku, ale také na všech ostatních aktivitách Aeroškoly - vylepší se tak kvalita animačních a filmových kurzů pro děti i dospělé, školní workshopy, příměstské tábory a všechny další programy, které během roku pro vás připravujeme! Nejde tedy jen o podporu Aertěku, ale také o vylepšení zázemí celé Aeroškoly.

Děkujeme